12° C
Gedeeltelijk bewolkt
Gedeeltelijk bewolkt
23/1190%
Regen
Bezoekers Registratie

Welkom bij de Kramer Group

EN - Vul uw gegevens in om u te registreren wanneer u Kramer Group gaat bezoeken.

Date of birthID documentLicence platePurpose visitDate inTime inTime outDepot

Kramer Group main office

U kunt ons bereiken via de onderstaande gegevens of het contactformulier.

Kramer Group

Missouriweg 17
3199 LB Maasvlakte-Rotterdam
Portnummer 7220
T +31(0) 181 362 880
F +31(0) 181 362 437
E info@kramergroup.nl

Contactformulier

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Directie

A. Kramer (CEO)

T  +31 (0) 181 362 880
F  +31 (0) 181 362 437
E  a.kramer@kramergroup.nl

F.J. Dakkus (CFO/COO)

T  +31 (0) 181 362 880
F  +31 (0) 181 362 437
E  f.dakkus@kramergroup.nl
M +31 (0) 652 027 007

M. Holleman (CCO)

+31 (0) 181 362 880
+31 (0) 181 362 437
E  t.holleman@kramergroup.nl
M +31 (0) 653 204 735

Management

D. Brand (Operations Manager)

T +31 (0) 181 355 155
F +31 (0) 181 362 177
E d.brand@kramergroup.nl
M +31 (0) 683 798 032

G. Pinkney (Business Development Manager)

T +31 (0) 653 907 024
F +31 (0) 181 362 173
g.pinkney@kramergroup.nl
M +31 (0) 653 907 024

A. Menheere (Reception-Planning-Customs Manager)

T +31 (0) 181 355 155
F +31 (0) 181 362 177
E a.menheere@kramergroup.nl
M +31 (0) 613 219 415

Administration

M. Landman

T  +31 (0) 181 362 880
F  +31 (0) 181 362 437
E  m.landman@kramergroup.nl

B. van der Veer

T  +31 (0) 181 362 880
F  +31 (0) 181 362 437
E  b.vanderveer@kramergroup.nl

M. van Marion

T  +31 (0) 181 362 880
F  +31 (0) 181 362 437
E  m.vanmarion@kramergroup.nl

Operations

D. Brand (Operations Manager)

T +31 (0) 181 355 155
F +31 (0) 181 362 177
E d.brand@kramergroup.nl
M +31 (0) 683 798 032

S. Maarse (Operations Supervisor)

T  +31 (0) 181 355 155
F  +31 (0) 181 362 177
 s.maarse@kramergroup.nl
M +31 (0) 613 219 560

M. Hulstein (Operations Supervisor)

T  +31 (0) 181 355 155
F  +31 (0) 181 362 177
 m.hulstein@kramergroup.nl
M +31 (0) 610 982 627

Repair

J. Schippers (Repair Supervisor)

T  +31 (0) 181 354 821
F  +31 (0) 181 362 177
 j.schippers@kramergroup.nl
M + 31 (0) 683 797 957

Reception / Planning / Customs

Balie (Kramer City)

Mo-Fri 7.15 – 23.15
T +31 (0) 10 4290511
E balie-home@kramergroup.nl

Balie (RCT-DCS)

Mo-Sun 24/7 open
T +31 (0) 181 355153 or 159
E balie-rct@kramergroup.nl

Planning (RCT-DCS)

Mo-Sun 24/7 open
T +31 (0) 181 354815 or 816
E planning@kramergroup.nl

A. Menheere (Reception-Planning-Customs Manager)

T +31 (0) 181 355 155
F +31 (0) 181 362 177
E a.menheere@kramergroup.nl
M +31 (0) 613 219 415

D. Lanser (Supervisor Transport)

T +31 (0) 181 355 155
F +31 (0) 181 362 177
E d.lanser@kramergroup.nl
M +31 (0) 657 688 596

R. Hoofdman (Customs Supervisor)

T  +31 (0) 181 355 155
F  +31 (0) 181 362 177
 r.hoofdman@kramergroup.nl
M +31 (0) 652 027 004

Locations

  • KCS
  • Kramer Home
  • RCT
  • DCS
  • KCL